Załóż konto | Zaloguj

Dam pracę w Mińsku Mazowieckim

Praca na pół etatu- Kaufland Mińsk Mazowiecki!Szukamy mercha

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 18 Grudzień, 2012  14:16

Opis oferty pracy:

MERCHANDISER STACJONARNY – PRACA OD ZARAZ!
Poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko.

Lokalizacja: KAUFLAND - Mińsk Mazowiecki, ul. Mrozowska 3

Praca od poniedziałku do piątku na pół etatu – 4h dziennie od 8.00 rano

Zadania serwisanta:

• Wykładanie towaru na półki sklepowe
• Ekspozycja towaru
• Raportowanie

Oferujemy:

• Pracę na umowę zlecenie
• Atrakcyjne wynagrodzenie – student 647 zł netto, bezrobotny 466 zł netto
• Przeszkolenie na początku pracy i pomoc Koordynatora w czasie pracy – pytania, rady, rozwiązywanie problemów

Oczekujemy:

• Aktualnej książeczki sanepidu
• Mile widziane doświadczenie w merchandisingu
• Dyspozycyjności i odpowiedzialności

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy czekamy na kontakt wraz z wysłaniem CV pod adres: rekrutacja@dema.com.pl.

PRZYJMUJEMY APLIKACJE PODPISANE W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB: Imię_Nazwisko_Merch_KauflandMińsk – nazwa pliku i tytuł wiadomości!
Prosimy również o wypełnienie formularza rekrutacyjnego – link poniżej:
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/Recruitm entForm.aspx?WebID=7c60c94f579a4cc49fbdc35d2172d98a