Mińsk Mazowiecki: Praca w markecie budowlanym

Dodane przez Julia (Firma), Środa, 21 Czerwiec, 2017  15:57
  • Telefon: 508 569 267
  • Lokalizacja: Huta Mińska, gm. Mińsk Mazowiecki
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Beetsma

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr rej. 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla

Aktualnie poszukuje osób chętnych do pracy w markecie budowlanym na terenie Mińska Mazowieckiego. Praca do podjęcia od zaraz!

Zadania:
- dbanie o ekspozycję sklepu,
- układanie towaru na półkach według wytycznych sklepu,
- prace pomocnicze,
- drobne prace porządkowe.
Wymagania:
- ukończone 18 lat,
- zaangażowanie
- chęci do pracy w systemie zmianowym.

Nie wymagamy doświadczenia!
Oferujemy:
- zlecenia w pełnym wymiarze godzin,
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- indywidualnie ustalany grafik pracy.
- stawka godzinowa: 15.50 brutto/h

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 223