Diagnostyczny adapter Caterpillar CAT Comm 3

Dodane: Piątek, 30 Marzec, 2018  17:45

Opis oferty:

Diagnostyczny adapter Caterpillar CAT Comm 3

Oryginalny kompleks diagnostyczny sprzedawców CAT Comm 3 (numer fabryczny 466-6258) wyposażony nowymi kablami i programowo-sprzętowymi środkami. To jest najnowsze opracowanie firmy Caterpillar, które przyszło na zmianę starym modelam CAT Comm 3 z numerem seryjnym 317-7484.

Ostatnie pokolenie sprzedawczego kompleksu diagnostyki, ktore zmieniło wersju adaptera CAT Comm Adapter II. Ten model jest jedynym zalecanym do pełnej obsługi całego spektrum techniki CAT – od malych silników napędowych do cieżkiej kamieniołomnej techniki. Z pomocą Caterpillar Adapter 3 można otrzymać dostęp do wszystkich sterowników (ECMS) przez programę CAT ET.

Opis Caterpillar Adapter 3
Ostatnie pokolenie sprzedawczego kompleksu diagnostyki, ktore zmieniło wersju adaptera CAT Comm Adapter II. Ten model jest jedynym zalecanym do pełnej obsługi całego spektrum techniki CAT – od malych silników napędowych do cieżkiej kamieniołomnej techniki. Z pomocą Caterpillar Adapter 3 można otrzymać dostęp do wszystkich sterowników (ECMS) przez program CAT ET.

Nowoczesna technika Caterpillar potrzebuje nie tylko wysokiego poziomu kwalifikacji diagnostyka ale wykorzystania w pracy specjalnego sprzętu.

Wykonywanie czynności serwisowych, ustawień i przeprogramowania bloków można produkować z wykorzystaniem tylko oficialnego oprogramowania oraz diagnostycznego sprzętu od Caterpillar. Caterpillar Adapter 3, kontrolowany przez program CAT ET, pozwala zmieniać nie tylko tryby pracy silnika, ale produkować zmiany w pracy albo zaktualizować firmware ECM. Oprogramowanie Caterpillar ET otrzymalo bardzo zrozumiały interfejs i jest łatwym w wykorzystaniu.

Kompleks diagnostyczny Caterpillar Adapter 3 wykorzystują z oprogramowaniem Perkins EST, i to robi jego odpowiednim także dla silników Perkins.

Niektóre funkcje skanera samochodowego Caterpillar Adapter 3:

Odczyt danych ze silnika, tworzenie histogramów
Odczyt danych logowania
Wyświetlanie rzeczywistych ustawień
Odczyt i kasowanie błędów
Przeglądanie parametrów pracy silnika w momencie awarii i rejestracji go w ECM
Aktywna i prowadzona diagnostyka
Zaktualizowanie (aktualizacja oprogramowania) ECM
Konfiguracja, kalibracja ECM
Wiecej 100 funkcij dla użytkownika:
Tworzenie 2D- и 3D- histogramów
Live-data и freeze-data – zdjęcia stanu systemu w momencie wystąpienia awarii i przegląd pracy systemów w czasie rzeczywistym
Konfigurowanie bloków danych użytkownika
Konfiguracja z kilkanaście modułami sterowania
Konfiguracja programu pod potrzeby diagnosty
Zestaw:

317-7484 oryginalny Caterpillar Communication Adapter III
327-8981 kabel 9-pin Caterpillar
Kabel USB
Oprogramowanie Caterpillar Electronic Technician (ET)
Gwarancja:

Proponujemy tylko oryginalny kompleks CAT Comm 3, nie wykorzystamy sprzedaży chińskich kopij nizkiej jakości. Najwyższa jakość jest podtwierdzona przez 1 rok zaproponowanej gwarancji. Jeżeli macie różne problemy z emulatorem, proszę skontaktować się z działem pomocy technicznej, gdzie zrobimy wszystko co jest w naszej mocy, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi.

Link do oficjalnej strony CAT

Istnieje możliwość skonfigurowania zestawu Tester + Laptop Dell Latitude D630 14" Core2Duo, 2GB RAM lub Panasonic CF30 2GB RAM
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Andrii Yarovitsyn
Na Lento.pl od 11 maj 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie